20° Kapalı

KÜNYE

İmtiyaz Sahibi Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief:

İrfan SALCI

irfnslci@gmail.com

Genel Koordinatör / General Coordinatör

Ünsal KASIRGAOĞLU

unsalkasirga@gmail.com

Haber Editörleri / News Editors

…… mail

Reklam Yöneticisi / Advertising Manager

Nurhan AĞAÇ

……. Mail.com – 0542 469 422 88

Seo Uzmanı / Seo Expert Ünsal KASIRGAOĞLU

….. mail.com

 Yer Sağlayıcı

Bilgi – İşlem Sunucuları

TÜM HAKLARI SAKLIDIR©

Tv366.com.tr ‘de yayımlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Tv366.com.tr ‘de yayımlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, Tv366.com.tr sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK POLİTİKASI ©

Copyright 2021 Tv366.com.tr tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Tv366.com.tr aittir. Tv366.com.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Tv366.com.tr ‘nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. Tv366.com.tr’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur Tv366.com.tr ‘de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN

Tv366.com.tr adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, info@tv366.com.tr mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız yetkililer tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

web tasarım eticaret kastamonu sosyal medya yönetimi kastamonu pastırma