Parçalı bulutlu

PAZARTESİ’DEN PAZARTESİ’YE – 21.06.2021

PAZARTESİ'DEN PAZARTESİ'YE - Haziran 21, 2021 5:40 pm A A
* Koronavirüs ile ilgili kabineden çıkacak yeni kararlar neler?
* Koronavirüs süreci nasıl ilerliyor? Son rakamlar neler?
* Kovid-19 aşılama süreci Kastamonu’da nasıl ilerliyor? Konuyu Kastamonu Kovid İl Koordinatörü Dr. Mehmet Fatih Şerifoğlu ile Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Yıldız Verdi ile konuşacağız.
Tüm gelişmeler ve gündeme dair diğer haber başlıkları…
PAZARTESİ'DEN PAZARTESİ'YE - 5:40 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

HABER LİSTESİ

 • 01
  PAZARTESİ’DEN PAZARTESİ’YE 18.10.2021
  PAZARTESİ’DEN PAZARTESİ’YE DE BU HAFTA; * Koronavirüs’te iç karartıcı yükseliş sürüyor. Son rakamlar ne? * Bozkurt’ta son gelişmeler neler? Emniyet Genel Müdürlüğü, hangi konuda belgesel hazırladı? * Siyaset’te tansiyon yükseliyor. Siyasi hareketlilik neyi işaret ediyor? * Pınarbaşı ilçemizde 4.Fotoğraf Maratonu nasıl geçti? Kastamonu gündeminde en çok konuşulan konu başlıkları hangisi?
 • 02
 • 03
  PAZARTESİ’DEN PAZARTESİ’YE 04.10.2021
  * Koronavirüs’e ilişkin son veriler neler? * Siyasette neler yaşanıyor? * Kastamonu gündeminde en çok konuşulan konu başlıkları hangisi?
 • 04
  PAZARTESİ’DEN PAZARTESİ’YE 27.09.2021
  * Bozkurt eczanelerine yeniden kavuştu. Afet sürecinde 26. Bölge Kastamonu Eczacı Odası bölgede ne tür çalışmalar yaptı? Eczacıların sorunları ve beklentileri neler? Eczacı Odası Başkanı İ.Orkun Yılmaz’ı konuk ediyoruz. * Koronavirüs’te Kastamonu alarm veriyor. Şimdi ne olacak? * Kastamonu gündeminde en çok konuşulan konu başlıkları, siyasetteki son gelişmeler ve daha fazlası
 • 05

web tasarım eticaret kastamonu sosyal medya yönetimi kastamonu pastırma