Parçalı bulutlu

TV366 SPOR – 09.05.2021

SPOR - Mayıs 9, 2021 8:06 am A A

Gazeteci Yılmaz Acar Davut ve Serkan Horuz Kastamonu sporunun gündemini yorumluyor. + GMG Kastamonuspor sezonun son maçından Sakaryaspor’a farklı mağlup oldu. + Rakamlar, GMG Kastamonuspor için neler söylüyor. + Yalıkavak Spor Kulübü ve Üsküdar Belediyespor’u mağlup eden Kastamonu Belediyespor, 2020-2021 sezonunu şampiyonu oldu. + Kastamonu Belediyespor Antrenörü Serkan İnci, takım kaptanı Serpil İskenderoğlu ve Sıla Aydın programa telefonla bağlanarak şampiyonluğu değerlendirecek. + İstiklal Yolu GSK’da pozitif vakalar.

SPOR - 8:06 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

HABER LİSTESİ

 • 01
  PAZARTESİ’DEN PAZARTESİ’YE 18.10.2021
  PAZARTESİ’DEN PAZARTESİ’YE DE BU HAFTA; * Koronavirüs’te iç karartıcı yükseliş sürüyor. Son rakamlar ne? * Bozkurt’ta son gelişmeler neler? Emniyet Genel Müdürlüğü, hangi konuda belgesel hazırladı? * Siyaset’te tansiyon yükseliyor. Siyasi hareketlilik neyi işaret ediyor? * Pınarbaşı ilçemizde 4.Fotoğraf Maratonu nasıl geçti? Kastamonu gündeminde en çok konuşulan konu başlıkları hangisi?
 • 02
 • 03
  PAZARTESİ’DEN PAZARTESİ’YE 04.10.2021
  * Koronavirüs’e ilişkin son veriler neler? * Siyasette neler yaşanıyor? * Kastamonu gündeminde en çok konuşulan konu başlıkları hangisi?
 • 04
  PAZARTESİ’DEN PAZARTESİ’YE 27.09.2021
  * Bozkurt eczanelerine yeniden kavuştu. Afet sürecinde 26. Bölge Kastamonu Eczacı Odası bölgede ne tür çalışmalar yaptı? Eczacıların sorunları ve beklentileri neler? Eczacı Odası Başkanı İ.Orkun Yılmaz’ı konuk ediyoruz. * Koronavirüs’te Kastamonu alarm veriyor. Şimdi ne olacak? * Kastamonu gündeminde en çok konuşulan konu başlıkları, siyasetteki son gelişmeler ve daha fazlası
 • 05

web tasarım eticaret kastamonu sosyal medya yönetimi kastamonu pastırma